-20%

Велобіг дитячий CORSO LAMBO 16'' для дітей 4-6 років 100-120 см біговел з сталевою рамою ручним гальмом та дзвоником
2 175 ₴
1 740 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM-30117
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг CORSO LAMBO 16"
Конструкція та матеріали: Рама і кермо виготовлені з міцної сталі, що гарантує тривалий термін служби. Надувні резинові колеса забезпечують хорошу амортизацію та зчеплення з поверхнею, а сидіння з шкірозамінника додає зручності.
Регулювання: Сидіння легко регулюється за висотою, що дозволяє підлаштувати велобіг під індивідуальні потреби кожної дитини.
Характеристики:
- Рекомендований зріст дитини: від 100 см до 120 см.
- Рекомендований вік дитини 4-6 роки
- Довжина велобіга: 95 см;
- Ширина керма: 39 см;
- Тип коліс: 2 надувних колеса, діаметр - 16".
Особливості:
- Ручне гальмо для безпеки;
- Сталеве кермо для надійності;
- Підніжка для зручності;
- Дзвіночок на кермі для веселого катання.
Вага велобіга: 4 кг.
Максимально допустиме навантаження: 30 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴

