-20%

Велобіг дитячий CORSO MAXIS 16" для дітей 4-6 років 100-120 см біговел з ручним гальмом та підніжкою сталевий рама
2 052,50 ₴
1 642 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX-30909
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг CORSO MAXIS 16"
- Рекомендований зріст дитини: від 100 см до 120 см.
- Рекомендований вік дитини 4-6 роки
Особливості конструкції:
- Міцна рама: виготовлена зі сталі, що гарантує довговічність та стабільність.
- Надувні колеса: діаметром 16 дюймів забезпечують плавність ходу та комфорт під час катання.
- Регульоване сидіння: дозволяє підлаштувати висоту під зріст дитини, що забезпечує зручність використання.
Безпека та комфорт:
- Ручне заднє гальмо: забезпечує ефективне гальмування, що підвищує безпеку під час катання.
- Підніжка: зручна для зупинок та відпочинку.
- Дзвоник на кермі: додає елемент гри та розваги, а також дозволяє привернути увагу.
Технічні характеристики:
- Довжина велобіга: 95 см;
- Ширина керма: 39 см;
- Вага велобіга: 5,5 кг;
- Максимально допустиме навантаження: 35 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642 ₴




