Мотобайк 504 колір - синій (1) "ORION"
Оріон 504 являє собою більш досконалу та оригінальну модель мотоцикла, яка буде цікава дітям будь-якої статі. У порівнянні з 501 моделлю, новинка володіє більш плавними обводами, використовує точну імітацію реального транспорту і дозволяє дитині старшого віку комфортно пересуватися внаслідок високого сидіння.
На мотобайку малюк може їздити в будинку або у дворі, а завдяки широким колесам не стоятиме на заваді навіть нерівність ландшафту. Для виготовлення моделі використовується екологічний пластик, який відповідає європейським стандартам якості та безпечний для використання дітьми.
Упаковка:
- Пакет.
- Розмір упаковки:70.00 x 20.00 x 40.00.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


