-20%

Велобіг дитячий Corso Indigo 14'' для дітей 3-5 років 90-115см біговел з нейлоновою рамою надувні колеса легкий 3,6кг
1 631,25 ₴
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-4690-80
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso 14'' з нейлоновою рамою та вилкою, надувні колеса для дітей
Особливості:
- Рекомендований зріст дитини: від 90 см до 115 см.
- Рекомендований вік дитини 3-5 роки
- Легка конструкція: Вага велобіга всього 3,6 кг, що робить його легким у використанні для дітей.
- Регульоване сидіння: Широке м'яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см, що дозволяє підлаштувати його під зростання дитини.
- Надувні колеса: Колеса розміром 14 дюймів з підшипниками забезпечують відмінну амортизацію на міських бруківках та паркових стежках. Ширина 2,125 дюйма додає стійкості, що особливо важливо для маленьких велосипедистів.
Характеристики:
- Винос керма: алюмінієвий;
- Кермо: сталеве, ширина 39 см;
- Обода: сталеві;
- Покришки: гумові 14'';
- Матеріал гріпс: гума;
- Сидіння: м'яке зі шкірозамінника;
- Вага: 3,6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴



