Відео

Велобіг CORSO KIDDI з магнієвою рамою 14'' надувні резинові колеса підставка для ніг корзинка для дітей 3-6 років
2 771,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: LT-14127
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велобіг CORSO KIDDI з магнієвою рамою 14'' надувні резинові колеса
Характеристики:
- Матеріал рами: магній;
- Колеса: надувні резинові 14'';
- Ширина руля: 40 см;
- Вага нетто: 3,9 кг;
- Вага брутто: 5,15 кг;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Зріст дитини: 90-130 см (від 3 до 6 років);
Особливості:
- Сталеве кермо: забезпечує надійність та стабільність при управлінні.
- Винос керма з алюмінію: легкий та міцний, що дозволяє регулювати висоту керма для зручності дитини.
- Алюмінієві обода: легкі та стійкі, що покращує загальну маневреність велобіга.
- Підставки для ніг: забезпечують комфорт під час відпочинку.
- Корзинка на кермі: зручна для перевезення іграшок або інших дрібниць.
- Сидіння із кожзама: м'яке та зручне, що забезпечує комфорт під час їзди.
- Втулки на підшипниках: забезпечують плавний хід коліс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 771,25 ₴





