-20%

Велобіг дитячий Corso Run-a-Way 12" для дітей 2-4 роки 80-105 см біговел сталевий рама надувні колеса ручне гальмо підніжка
1 651,25 ₴
1 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: CV-04561
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso Run-a-Way 12" сталевий рама надувні колеса ручне гальмо регульоване сидіння підніжка дзвіночок для дітей
Особливості моделі:
- Рекомендований зріст дитини: від 80 см до 105 см.
- Рекомендований вік дитини 2-4 роки
- Сталеве кермо з ручним гальмом переднього колеса та м'якими гумовими грипсами для зручності під час їзди.
- Регульоване сидіння – висота налаштовується від 27 см до 40 см, що дозволяє адаптувати велобіг під зріст дитини.
- Підставка для ніжок та підніжка для зручності під час зупинок.
- Дзвіночок на кермі додає веселощів та безпеки під час катання.
Характеристики:
- Ширина керма: 38 см;
- Діаметр коліс: 12”;
- Диски коліс: алюмінієві;
- Покришки: гумові, розміром 12х2,125;
- Матеріал рами: сталь;
- Рульовий механізм на сталевих підшипниках;
- Вага велобігу: 4,1 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321 ₴




