Відео
-20%

Ігровий центр Intex "Веселий фрукт" 244x191 см з гіркою для дітей від 2-х років 493л надувний басейн з декораціями
3 628,75 ₴
2 903 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57158 NP
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий центр Intex 57158 NP "Веселий фрукт"
Ігровий центр Intex "Веселий фрукт" – це ідеальне місце для розваг та відпочинку ваших дітей у спекотні дні! З розмірами 244 х 191 х 91 см, цей яскравий надувний комплекс забезпечить безліч веселощів для малюків від 2-х років.
Особливості:
- Два басейни в одному. Невеликий басейн з об'ємом 57 л та більший басейн з об'ємом 493 л, що дозволяє дітям насолоджуватися водними іграми.
- Барвиста водна гірка. Додаткова розвага для дітей – яскрава гірка, що веде до води, забезпечує безпечне приземлення завдяки надувному килимку.
- Надувні декорації. Ананас, полуничка та апельсин додають кольору та веселощів у гру, а 6 куль допоможуть створити атмосферу свята.
- Зливна заглушка. Зручність у використанні: зливний отвір у невеликому басейні та зливна заглушка у великому басейні спрощують процес очищення.
- Максимальний ліміт ваги. Ігровий центр розрахований на максимальну вагу 81 кг, що дозволяє кільком дітям грати одночасно.
- Рем комплект. У разі необхідності, ви зможете швидко відремонтувати свій ігровий центр.
Характеристики:
- Матеріал: вініл;
- Товщина стінки: 0,30 мм;
- Вага: 6,65 кг;
- Розмір упаковки: 18,50 x 41,50 x 39,00 см;
Ігровий центр Intex "Веселий фрукт" – це чудовий спосіб забезпечити дітям активний відпочинок, сприяючи їхньому розвитку та соціалізації. Не пропустіть можливість подарувати радість вашим малюкам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 6.65 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Квадратна |
| Об'єм | 493 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 903 ₴





