-20%

Велобіг дитячий Corso 14'' для дітей 3-5 років 90-115 см біговел нейлонова рама з амортизатором надувні колеса вага 4 кг
2 003,75 ₴
1 603 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-61247
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso 14'' з нейлоновою рамою та амортизатором
Характеристики:
- Рекомендований зріст дитини: від 90 см до 115 см.
- Рекомендований вік дитини 3-5 роки
- Рама: нейлонова з амортизатором;
- Колеса: надувні, діаметр 14'';
- Підшипники: промислові у колесах та рульовій колонці;
- Ширина керма: 39 см;
- Обода: нейлонові 14'';
- Покришки: гумові 14'';
- Матеріал гріпс: гума;
- Сидіння: м'яке зі шкірозамінника;
- Вага велобігу: 4 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Задній |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603 ₴

