-20%

Велобіг дитячий Corso 12'' для дітей 2-4 роки 80-105см надувні колеса нейлонова рама м'яке сидіння вага 4 кг
1 493,75 ₴
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL-47649
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso 12'' з надувними колесами та нейлоновою рамкою
Характеристики:
- Рекомендований зріст дитини: від 80 см до 105 см.
- Рекомендований вік дитини 2-4 роки
- Матеріал рами: нейлон;
- Тип коліс: надувні, діаметр 12'';
- Промпідшипники в колесах та рульовій колонці;
- Ширина керма: 39 см;
- Обода: нейлонові 12'';
- Покришки: гумові 12'';
- Матеріал гріпсів: гума;
- Сидіння: м'яке, виготовлене зі шкірозамінника;
- Вага біговела: 4 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴

