-20%

Велобіг дитячий Corso 12'' для дітей 2-4 роки 80-105 см біговел нейлонова рама зі світлом регульоване сидіння 2.5 кг
2 043,75 ₴
1 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: QS-42116
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso 12`` QS-33114: Нейлонова рама зі світлом та пневматичними колесами
Особливості:
- Рекомендований зріст дитини: від 80 см до 105 см.
- Рекомендований вік дитини 2-4 роки
- Ударостійка нейлонова рама: виготовлена з армованого скловолокном нейлону, що робить її легшою за сталеву та більш пружною за алюмінієву. Нейлон не схильний до корозії, що забезпечує довговічність виробу.
- Регульоване сидіння: широке м'яке сидіння, яке можна налаштувати за висотою від 30 до 40 см, забезпечує зручність під час їзди та росту дитини.
- Пневматичні колеса: колеса EVA розміром 12" з пневматичними гумовими шинами на промпідшипниках закритого типу забезпечують відмінну амортизацію та стабільність на різних поверхнях, включаючи міську бруківку та паркові стежки.
- Зручне кермо: нейлонове кермо шириною 39 см, що також оснащене промпідшипниками закритого типу, забезпечує легкість управління.
Характеристики:
- Матеріал рами: нейлонова, зі світлом;
- Ширина керма: 39 см;
- Матеріал ободів: пластикові;
- Тип коліс: EVA 12" пневматичні гумові;
- Матеріал гріпс: гума;
- Сидіння: м'яке зі шкірозамінника;
- Вага велобіга: 2.5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Сірий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴

