-20%

Велобіг дитячий Corso 14" для дітей 3-5 років 90-115 см біговел легка нейлонова рама надувні колеса
2 486,25 ₴
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: G-20948
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг 14" з нейлоновою складною рамою
Комфорт та безпека
Широке м'яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см, що дозволяє адаптувати велобіг під зріст вашої дитини. Це забезпечує максимальний комфорт під час катання.
Надувні колеса
Велобіг оснащений надувними колесами розміром 14 дюймів на підшипниках, які відмінно справляються з амортизацією при їзді по міській бруківці та стежках у парку. Ширина коліс у 2,125 дюйма надає додаткову стійкість, що є особливо важливим для дітей, які тільки починають кататися.
Характеристики:
- Рекомендований зріст дитини: від 90 см до 115 см.
- Рекомендований вік дитини 3-5 роки
- Винос керма: алюмінієвий;
- Кермо: сталеве, ширина 39 см;
- Обода: сталеві;
- Покришки: гумові 14'';
- Матеріал гріпс: гума;
- Сидіння: м'яке зі шкірозамінника;
- Вага біговела: 3,6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴

