
Стільчик для годування Toti з регульованою спинкою та знімним лотком 4 колеса для дітей до 5 років екошкіра
2 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: FR-14020
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стільчик для годування Toti FR-14020
Стільчик для годування Toti - це зручний та практичний варіант для годування вашої дитини, який прослужить до пізнього етапу дошкільного віку. Він призначений для дітей віком від 6 до 36 місяців, які можуть сидіти без сторонньої допомоги, а максимальна вага дитини становить 15 кг. Сидіння можна використовувати до 5 років при максимальному навантаженні 30 кг.
Переваги стільчика Toti 2in1:
- Простота складання. Система складання є швидкою та зручною завдяки великим кнопкам.
- Компактність. У складеному вигляді має висоту 110 см та ширину 22 см, що полегшує зберігання та транспортування.поліпропілену забезпечує надійність та довговічність.
- Регульована спинка. Положення спинки сідіння можна регулювати для зручності дитини.
- Безпечні ніжки. Сталеві ніжки не ковзають, що забезпечує стабільність.
- Регулювання довжини ноги. Двоступінчасте регулювання дозволяє адаптувати стілець під зріст дитини.
- Підвісний кошик. Зручний кошик для аксесуарів під сидінням.
- Регульований лоток. Знімний лоток має три рівні регулювання, що дозволяє підлаштувати його під потреби дитини.
- Контурний верх. Знімний верх із місцем для чашки, що забезпечує додаткову зручність.
- Захист від зісковзування. Спеціальні елементи запобігають падінню дитини з крісла.
- Легка оббивка. Оббивка з м'якої екошкіри легко миється, що спрощує догляд за стільчиком.
- 5-точкові ремені безпеки. Забезпечують надійну фіксацію дитини під час годування.
- Зручна форма сидіння. Сидіння розроблене для максимального комфорту дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, сталь |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Хакі |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 220 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴





