-20%

Стілець для годування Bimbo з м'якою сидушкою і знімним столиком 45х37х38 см для комфортного годування малюка
1 137,50 ₴
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM-62300
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для годування Bimbo (BM-62300)
Стілець для годування Bimbo – ідеальний вибір для комфортного та зручного годування вашого малюка. Завдяки ергономічному дизайну, він забезпечує правильну посадку, а знімний столик робить процес годування легким і приємним.
М’яка сидушка з яскравим принтом не тільки додає стилю, але й забезпечує комфорт під час прийому їжі. Стілець Bimbo стане незамінним помічником для батьків, роблячи годування максимально приємним та безтурботним!
Особливості:
- Розмір стільчика: 45х37х38 см;
- Знімний столик: легко очищується;
- М’яка сидушка: виконана зі штучної шкіри;
- Компактна упаковка: 37.00 x 32.00 x 27.00 см.
Характеристики:
- Розміри стільчика: 45.0 x 37.0 x 38.0 см;
- Розмір упаковки: 37.00 x 32.00 x 27.00 см;
- Матеріал сидушки: штучна шкіра;
- Тип упаковки: коробка.
Стілець для годування Bimbo – це не лише практичний, а й стильний елемент для вашої кухні, що допоможе створити затишну атмосферу під час годування вашого малюка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Опори стільчика | ніжки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴

