Відео

Інтерактивний песик на повідці з музикою та звуками повторює слова облизує реагує на дотик для дітей 27х22х26 см
777,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61333
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Улюбленець C 61333 (60) “Песик” на повідці
Зустрічайте нового пухнастого друга! Цей милий песик стане чудовим компаньйоном для активних і веселих ігор вдома. Він крокує, відтворює музику, гавкає та навіть повторює ваші слова. Просто натисніть кнопку на повідці, і гра починається!
Особливості:
- Середній розмір іграшки: 27х22х26 см;
- Виконано у вигляді милого песика: ідеальний друг для дітей;
- Облизує, наче справжня тваринка: додає реалістичності у гру;
- Матеріал: м’який текстиль з жорстким каркасом;
- Активується кнопкою на повідці: легко керувати;
- Довжина повідця: 75 см, зручний для гри;
- Іграшка ходить та відтворює музику та звуки: створює веселу атмосферу;
- Записує голос та повторює: натисніть кнопку на повідці;
- Виразні пластикові очі: додають емоційності;
- Чутливі сенсорні ділянки: реагує на дотик;
- Реагує на плескіт долонь: інтерактивність у грі;
- Живлення: працює від 3-х батарейок типу “АА” (не входять до комплекту).
Упаковка: Пакет. Розмір упаковки: 32.00 x 23.00 x 13.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 26 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,50 ₴





