Відео
-20%

Павук на радіокеруванні з пультом для дітей реалістична іграшка Mega Тарантул 25 см підсвічування для розіграшів і подарунків
865 ₴
692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9982
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павук на радіокеруванні 9982 (36/2) з пультом керування та підсвічуванням
Mega Тарантул на радіокеруванні — це не просто іграшка, а справжній жах для всіх, хто боїться павуків! Завдяки реалістичним рухам та світловим ефектам, цей гігант здивує навіть найсміливіших. Очі павука підсвічуються червоним, що додає ще більше інтриги та таємничості.
Особливості:
- Пульт керування працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- Іграшка працює від 4 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- Реалістичне керування: тарантул рухається як справжній;
- Світлові ефекти — очі світяться червоним;
- Тактильний ефект для ще більшого "вау"-ефекту;
- Зручний пульт управління;
- Режим демонстрації;
- Рекомендований вік: 6 років.
Розміри:
- Розміри іграшки: 25.0 x 21.0 x 7.0 см;
- Розмір упаковки: 37.00 x 8.50 x 29.60 см.
Комплектація:
- Тарантул;
- Пульт керування;
- Коробка для зручного зберігання.
Цей павук стане ідеальним варіантом для розіграшів, тематичних вечірок або подарунка юному фанату страшилок. Здивуйте своїх друзів та близьких незабутніми моментами з Mega Тарантулом на радіокеруванні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 7 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴





