
Дерев'яний логічний куб 8в1 для дітей з сортером годинником магнітною риболовлею 4 кульки 5 морквин у коробці
731,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73230
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Куб логічний C 73230 (32) 8в1
Куб логічний C 73230 - це універсальна іграшка, яка забезпечить вашій дитині безліч годин пізнавальної гри. Завдяки різноманітним активностям, малюк зможе розвивати свою уяву та логічне мислення, граючи з формами, кольорами та звуками.
Особливості:
- Розмір куба: 13 x 13 x 13 см;
- Яскравий дизайн: привертає увагу дітей;
- Сортер за формами: допомагає вивчати тваринок;
- Гра з морквинами: розвиває дрібну моторику;
- Гра з кульками: сприяє тренуванню спритності;
- Годинник: вчить основам часу;
- Кожна грань куба має одну забавку: різноманітність ігор;
- Магнітна риболовля: спіймай хробачків та рибок;
- Виготовлено з деревини: екологічно чистий матеріал;
- Картки із прикладами: допомагають дитині виконувати завдання у заданому порядку.
Ця іграшка не лише розважатиме, але й сприятиме розвитку логічного та фантазійного мислення, дрібної моторики рук, уважності та спритності. Виготовлена з якісної деревини, вона абсолютно безпечна для маленьких дослідників, адже не має гострих кутів.
Комплектація:
- 4 кулі;
- 5 морквин;
- Молоточок;
- Картки для виконання завдань;
- Упаковка: коробка.
Цей логічний куб стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, адже він поєднує в собі розваги та навчання в ігровій формі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731,25 ₴







