Відео
-20%

Велобіг дитячий Corso 14" для дітей 3-5 років 90-115 см біговел складний з нейлоновою рамою надувні колеса
2 243,75 ₴
1 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: NL-60320
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг Corso 14 дюймів з нейлоновою рамою та надувними колесами для дітей
Матеріали та конструкція
Рама та вилка велобігу виготовлені з ударостійкого нейлону, армованого скловолокном. Цей матеріал має меншу масу в порівнянні зі сталевою рамою та більшу пружність, ніж алюмінієва, що робить велобіг легким і витривалим. Нейлон не підлягає корозії, що забезпечує тривалий термін служби.
Комфорт та безпека
Широке м'яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см, що дозволяє легко адаптувати велобіг під зріст вашої дитини. Надувні колеса розміром 14 дюймів забезпечують відмінну амортизацію при їзді по міській бруківці та стежках у парку. Їх ширина у 2,125 дюйма надає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки вчаться кататися.
Характеристики:
- Рекомендований зріст дитини: від 90 см до 115 см.
- Рекомендований вік дитини 3-5 роки
- Винос керма: нейлон;
- Кермо: нейлон, ширина 39 см;
- Диски: сталеві;
- Покришки: гумові 14’’;
- Матеріал гріпс: гума;
- Сидіння: м'яке зі шкірозамінника;
- Вага біговела: 3,6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴






