
Стільчик для годування Toti 2в1 з регульованою спинкою 4 колеса знімний лоток для дітей до 5 років екошкіра
2 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: FR-40735
+380 (99) 514-55-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стільчик для годування Toti FR-40735
Стільчик для годування Toti - це зручний та практичний вибір для батьків, які прагнуть забезпечити комфорт під час годування своїх малюків. Цей стільчик призначений для дітей віком від 6 до 36 місяців з максимальною вагою до 15 кг, а також може використовуватися як звичайний стілець до 5 років з максимальною вагою 30 кг.
Основні переваги стільчика Toti 2in1:
- Простота складання: Завдяки великим та зручним кнопкам, стільчик легко та швидко складається.
- Компактність: У складеному вигляді має висоту 110 см та ширину 22 см, що полегшує зберігання та транспортування.
- Стабільна конструкція: Стільчик виготовлений з металу та поліпропілену, що забезпечує надійність.
- Регульована спинка: Положення спинки сідіння можна регулювати для зручності малюка.
- Безпечні ніжки: Сталеві ніжки, що не ковзають, гарантують стійкість стільчика.
- Регулювання довжини ноги: Двоступінчасте регулювання довжини ноги для зручності сидіння.
- Підвісний кошик: Для зберігання аксесуарів та необхідних речей.
- Знімний лоток: Регульований лоток з трьома рівнями регулювання для зручності годування.
- Контурний верх: Знімний контурний верх із місцем для чашки забезпечує додаткову зручність.
- Безпека: 5-точкові ремені безпеки захищають дитину від зісковзування.
- Легкість у догляді: Оббивка з м'якої екошкіри, що легко миється.
Характеристики:
- Матеріал конструкції: сталь та поліпропілен;
- Матеріал оббивки: PU (екошкіра);
- Максимальна вага для стільчика: 15 кг (годування), 30 кг (як звичайний стілець);
- Вік використання: від 6 до 36 місяців (для годування), до 5 років (як стілець);
- Розміри в складеному вигляді: висота 110 см, ширина 22 см;
- Кількість коліс: 4;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, сталь |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 220 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴





